Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Co było na 10. Elbląskiej Konferencji ES?

W piątek 16 listopada 2018 w Ratuszu Staromiejskim odbyła się 10 Elbląska Konferencja na temat Ekonomii Społecznej. W opinii uczestników to było żywe i angażujące wydarzenie. Tematem przewodnim Konferencji były technologie w organizacjach. To bardzo szerokie hasło. O czym konkretnie była mowa?

Maciek wprowadził uczestników w świat nowinek z zakresu ekonomii społecznej w Polsce. Było o różnicach w definiowaniu przedsiębiorstw społecznych w Unii Europejskiej i samej Polsce, źródłach finansowania ekonomii społecznej i wsparciu nowego projektu OWIES.


Artur, Michał i Mateusz pokazywali czym się zajmują na co dzień i jak w swojej pracy wykorzystują nowe media, jak to się przekłada na ich rozpoznawalność i sprzedaż.
Agnieszka, Darek i Ania opowiadali jak przy użyciu dostępnego w regionie wsparcia osiągać takie rezultaty, o jakich wspominali Artur i Michał.


W bloku warsztatowym Agnieszka dzieliła się ogromną wiedzą i sprawdzonymi sposobami na skuteczną współpracę z darczyńcami. Michał inspirował jak budować markę swoich organizacji na miarę światowych marek jak Adidas czy Harley Davidson.


Zdjęcia z wydarzenia obejrzyjcie tutaj.


Poniżej przekazujemy Wam prezentacje i materiały z Konferencji. Niech służą w dalszych inspiracjach do zmian. Życzymy wielu pomyślnych wdrożeń w swoich organizacjach!


Pliki do pobrania