Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Szkoła Menadżerów Ekonomii Społecznej

Uważasz, że dobrym menadżerem trzeba się po prostu urodzić? Masz wrażenie, że Ty i Twój zespół mówicie różnymi językami? Nie wiesz jak skutecznie promować swoje produkty i usługi? Plan na rozwój Twojej organizacji jest nadal tylko planem? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiadasz „tak”, skorzystaj z propozycji Ośrodka Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu i weź udział w Szkole Menedżerów ES.

Czym jest Szkoła Menedżerów ES?

To cykl 5 bezpłatnych dwudniowych szkoleń prowadzonych przez doświadczonych trenerów i ekspertów.

Wszystkie sesje szkoleniowe odbywać się będą w Hotelu Anders w Starych Jabłonkach. 

Kto może wziąć udział?

Zaproszenie adresowane jest do reprezentantów (nie więcej niż 2 osoby z jednej organizacji/grupy inicjatywnej) stowarzyszeń, fundacji, grup inicjatywnych przedsiębiorstw społecznych i wszystkich podmiotów wpisujących się w nurt ekonomii społecznej z powiatów: braniewskiego, elbląskiego, iławskiego, ostródzkiego oraz Elbląga, nie prowadzących działalności gospodarczej. Organizator zapewnia uczestnikom zakwaterowanie, posiłki oraz materiały szkoleniowe.

Jakie są tematy szkoleń?

11-12.10.2019 - Kompetencje dobrego menedżera.

25-26.10.2019 - Jak sprawnie zarządzać zespołem?

15-16.11.2019 - Finanse i aspekty prawne jako ramy, w których menedżer planuje i podejmuje działania

29-30.11.2019 - Wizja, strategia, plan operacyjny, metody, narzędzia – organizacja ucząca się

13-14.12.2019 - Budowanie oferty i negocjacje biznesowe

Jak się zgłosić?
By wziąć udział w Szkole Menadżerów ES, należy zapoznać się z regulaminem i do 30 września 2019 (do godz. 12.00) przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z podpisanym regulaminem na adres email: p.roclawska@eswip.pl.

Skąd więcej informacji?

Informacji na temat cyklu szkoleniowego udziela specjalista ds. informacji OWIES, Paula Rocławska; telefonicznie: 55 236 27 16, e-mailowo: p.roclawska@eswip.pl lub osobiście: Stowarzyszenie ESWIP, Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17 (pn-pt, 8-16).


Pliki do pobrania