Webinarium na temat e-Doręczeń

  • Kiedy:2024-02-05
  • Godziny:16:00 - 19:00
  • Miejsce:ONLINE

Czy wiesz, że pojawiły zmiany dot. harmonogramu wprowadzania obowiązku stosowania Krajowego Systemu Doręczeń Elektronicznych? Kogo, po co i od kiedy obowiązek ten dotyczy? Tego dowiesz się już w poniedziałek 5 lutego o godz. 16 podczas webinarium „Wszystko o e-Doręczeniach”.

Czym są e-doręczenia? W dużym uproszczeniu to elektroniczny odpowiednik listu poleconego za potwierdzeniem odbioru. Są one równoważne prawnie tradycyjnej przesyłce poleconej za potwierdzeniem odbioru. Docelowo wszystkie podmioty publiczne, przedsiębiorcy i zawody zaufania publicznego będą miały obowiązek mieć adres do doręczeń elektronicznych i prowadzić korespondencję za pośrednictwem e-Doręczeń.


Podmioty niepubliczne (w tym m.in. spółdzielnie socjalne, sp. z o.o., fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność gospodarczą) mają obowiązek założyć adres do e-doręczeń. Jak to zrobić? Od kiedy wprowadzony zostanie obowiązek stosowania Krajowego Systemu Doręczeń Elektronicznych. Odpowiedzi na te pytania udzieli Łukasz Łechtański, doradca biznesowy w Ośrodku Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu prowadzonym przez Stowarzyszenie ESWIP.


Webinarium odbędzie się 5 lutego br. o godz. 16.00. Udział w nim jest bezpłatny.


Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lutego br. (piątek) do godz. 15.00 poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/Db9s5Av4tRtktC5P7


Dodatkowe informacje: e-mailowo: info.owies@eswip.pl, telefonicznie: 55 235 33 88 (pn-pt, 7-15).