Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Szkolenie: Uproszczona księgowość w organizacjach pozarządowych

Które organizacje pozarządowe mogą prowadzić uproszczoną księgowość? Jakie są zasady jej stosowania? Na te i wiele innych pytań dotyczących uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów w stowarzyszeniach, fundacjach i kołach gospodyń wiejskich odpowie dr Agata Błaszczyk, która 26 stycznia 2022 poprowadzi bezpłatne szkolenie online.

Szkolenie odbędzie się 26 stycznia 2022 (środa) w godzinach 9-16, w formie online.

Do kogo adresowane jest szkolenie?
Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych nie prowadzących działalności gospodarczej z terenu powiatów: braniewskiego, elbląskiego, m. Elbląga, iławskiego oraz ostródzkiego.

W programie m.in.:
- warunki do prowadzenia uproszczonej księgowości,
- dokumenty i zasady prowadzenia uproszczonej księgowości,
- rozliczenie podatkowe w przypadku uproszczonej księgowości.
Szczegółowy program do pobrania poniżej.

Szkolenie poprowadzi dr Agata Błaszczyk - praktyk w dziedzinie stosowania prawa, podatków, reprezentowania stron przed organami administracji podatkowej i sądami administracyjnymi. Swoje doświadczenie zdobyła pracując zarówno w Izbie Skarbowej, jak i kancelarii prawniczej i podatkowej. Od wielu lat prowadzi liczne wykłady, szkolenia i doradztwo z obszaru prawa podatkowego, pomocy publicznej, rachunkowości i księgowości oraz pisze artykuły do branżowych czasopism i portali internetowych. Zarządzając Kancelarią Prawa Podatkowego dba, aby świadczone usługi odpowiadały standardom najwyższej jakości i były zgodne z zasadami etyki obowiązującymi doradcę podatkowego.

By zgłosić się na szkolenie, należy zarejestrować się do 21 stycznia br. (piątek) do godz. 16. korzystając z linku: https://forms.gle/t3HKGZwWkLPknsVc8 

Dodatkowe informacje:
Osobą kontaktową jest Rafał Narnicki, tel.: 55 236 27 16, e-mail: r.narnicki@eswip.pl


Pliki do pobrania