Szkolenie: „Jak zarabiać na działalność w organizacji?”

Skąd brać pieniądze na działalność mojej organizacji? Jak zarabiać w NGO? Czym jest działalność gospodarcza a czym odpłatna w stowarzyszeniu i fundacji? Odpowiedzi na te pytania podczas bezpłatnego szkolenia „Jak zarabiać na działalność w organizacji?”, które odbędzie się w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2021 w Elblągu.

Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu elbląskiego, Miasta Elbląga, braniewskiego, ostródzkiego i iławskiego.

Data i miejsce szkolenia:
30 listopada - 1 grudnia 2021, Elbląg, siedziba Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17

W programie:
- działalność gospodarcza i odpłatna organizacji pozarządowej,
- formy prawne prowadzenia działalności zarobkowej (spółka z o.o. non-profit, spółdzielnia socjalna, działalność zewnątrz organizacji),
- podobieństwa i różnice, wady i zalety wybranych form prawnych działalności gospodarczej,
- dobre praktyki,
- finansowanie tworzenia miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych.
Szczegółowy program do pobrania poniżej.

Trenerka:
Szkolenie poprowadzi dr Agata Błaszczyk - praktyk w dziedzinie stosowania prawa, podatków, reprezentowania stron przed organami administracji podatkowej i sądami administracyjnymi. Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobyła pracując zarówno w Izbie Skarbowej, jak i kancelarii prawniczej i podatkowej. Taki przebieg kariery pozwolił jej doskonale poznać sytuację z perspektywy, zarówno podatnika, jak i organu administracji skarbowej. Od wielu lat prowadzi liczne wykłady, szkolenia i doradztwo z obszaru prawa podatkowego, pomocy publicznej, rachunkowości i księgowości oraz pisze artykuły do branżowych czasopism i portali internetowych. Zarządzając Kancelarią Prawa Podatkowego dba, aby świadczone usługi odpowiadały standardom najwyższej jakości i były zgodne z zasadami etyki obowiązującymi doradcę podatkowego.

Zgłoszenia:
Udział w szkoleniu należy zgłosić do 24 listopada br. (środa), wypełniając formularz online: https://forms.gle/CuUfYvKnXbiztp6GA 
O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od organizatora.

Dodatkowe informacje:
Osobą kontaktową jest Rafał Narnicki, tel.: 55 236 27 16, e-mail: r.narnicki@eswip.pl

Szkolenie: „Jak zarabiać na działalność w organizacji?”

Pliki do pobrania