Szkolenie: Jak złapać balans? Profilaktyka pracy zdalnej

W dzisiejszych czasach, gdy większość naszej pracy i życia została przeniesiona do domu, a przed komputerem spędzamy coraz więcej godzin, zaczynamy odczuwać nadmierny stres i zmęczenie. Coraz trudniej nam o równowagę energetyczną, spokój ducha i czas dla siebie. Jak w takiej sytuacji złapać balans? O tym podczas bezpłatnego szkolenia (w formie online), na które zapraszamy w środę 12 maja o godz. 9.00.

Kto może wziąć udział?
Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (m.in. organizacji pozarządowych nie prowadzących działalności gospodarczej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej) oraz jednostek samorządu terytorialnego (np. pełnomocnicy samorządów ds. organizacji pozarządowych, pracownicy ośrodków pomocy społecznej) z terenu powiatów: braniewskiego, elbląskiego, m. Elbląga, iławskiego oraz ostródzkiego. Pierwszeństwo udziału mają osoby nie będące członkami kadry zarządzającej podmiotu, z ramienia którego zgłaszają chęć udziału w szkoleniu.

Program:
09:00 - 10:30 - Wstęp. Poznanie się grupy.
Co w trawie piszczy… czyli kilka słów o pracy zdalnej w domu (zmiana i nowy tryb
pracy, radości i wyzwania pracy zdalnej)
10:30 - 10:45 - Przerwa kawowa
10:45 – 12:15 - I wilk syty i owca cała… czyli potrzeby pracownicze a praca zdalna
(jak identyfikować i dbać o potrzeby pracownicze, czym jest balans przy pracy zdalnej,
łączenie ról)
12:15 – 12:30 - Przerwa kawowa
12:30 – 13:45 - Tu jest mój kawałek podłogi… czyli radzenie sobie ze stresem i równowaga
psychosomatyczna (4 aspekty zdrowia, metody radzenia sobie ze stresem)
13:45-14:00 - Przerwa kawowa
14:00-15:00 - Gdyby kózka nie skakała… czyli profilaktyka wypalenia zawodowego (czym ono jest, oś wypalenia zawodowego, profilaktyka)

Prowadząca: 
Kamila Kulpa - autorka i realizatorka wielu szkoleń np. dla przedstawicieli/ek oświaty, organizacji pozarządowych, organizacji socjalnych, liderów, animatorów, biznesu. Szkoli z
umiejętności interpersonalnych i społecznych, a także liderskich, coachingowych i trenerskich. Prócz szkoleń psychoedukacyjnych prowadzi warsztaty rozwojowe. Wspiera grupy i instytucje w radzeniu sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym. Z wykształcenia pedagog, socjoterapeutka i trenerka, a także terapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym i skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR) w procesie certyfikacji.


Jak się zgłosić?
Należy do 10 maja br. (poniedziałek), do godz. 15.00 zgłosić swój udział poprzez formularz online [kliknij tutaj]
O udziale w szkoleniu decyduje potwierdzenie od organizatora.


Dodatkowe informacje:
Informacji nt. szkolenia udziela Rafał Narnicki, e-mail: r.narnicki@eswip.pl, tel.: 55 235 33 88.

Szkolenie: Jak złapać balans? Profilaktyka pracy zdalnej