Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Ogólnopolskie Forum Spółdzielni Socjalnych 2019

W dniach 18 – 20 listopada 2019 roku w Warszawie w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym KZRS „Samopomoc Chłopska„, ul. Odrębna 4 odbędzie się X Ogólnopolskie Forum Spółdzielni Socjalnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada br.

To jedno z najważniejszych wydarzeń na niwie ekonomii społecznej w kraju. Organizatorzy chcą, by było przestrzenią do zgłaszania propozycji zmian w prawie, instrumentach finansowych oraz dyskusji o kwestiach branżowych - usługach społecznych, gastronomii, turystyce, gospodarce obiegu zamkniętego i wielu innych sprawach.


Udział w Forum jest odpłatny (spółdzielcy zrzeszeni w OZRSS – 100 zł, pozostali – 150 zł), ponieważ organizatorzy chcą dostarczyć uczestnikom materiałów i produktów niezbędnych w działaniach spółdzielczych. Nr konta do dokonywania wpłat za uczestnictwo w Forum: Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych; Warszawski Bank Spółdzielczy – Nr 54 80150004 0192 9230 2002 0001, tytuł wpłaty: „Forum 2019 – imię i nazwisko osoby zgłoszonej do udziału w Forum„.


Zgłoszenia dotyczące udziału w Forum przyjmowane są do 13 listopada br. przez formularz zgłoszeniowy.
Program wydarzenia dostępny jest tutaj.


W sprawach dotyczących Forum można kontaktować się mailowo: k.plowiec(@)ozrss.pl.