Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

Targi ES w Elblągu - zapraszamy do udziału

Głośno, kolorowo i radośnie - tak będzie na 20. FIPie i Targach Ekonomii Społecznej i… Was nie może tam zabraknąć! Czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcą zaprezentować się na Targach Ekonomii Społecznej.

O tym, że organizacje pozarządowe tworzone są przez ludzi z pasją chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Już 22 czerwca, w godz. 11.00-14.00, będzie okazja ducha trzeciego sektora pokazać szerokiemu gronu odbiorców. Tego dnia odbędzie się XX Forum Inicjatyw Pozarządowych wraz z Targami Ekonomii Społecznej.


Do współpracy zapraszamy podmioty Ekonomii Społecznej, które w formie warsztatów, pokazów i punktów sprzedażowych chcą włączyć się ofertę Targów. Warsztaty powinny trwać około 1-3 godzin, angażować jak najwięcej przechodniów i umożliwiać swobodne przyłączenie się do warsztatów w dowolnym momencie. Nie chcemy ograniczać wyobraźni podmiotów ES! Może to być na przykład: pokaz sztuczek, umiejętności akrobatycznych, zajęcia ruchowe, przygotowywanie zdrowych przysmaków itp.


Targi Ekonomii Społecznej będą także okazją, by zaprezentować swoją ofertę i sprzedawać swoje wyroby. Do dyspozycji wystawców Targów będziemy mieli kilka dużych namiotów, ławki, krzesła, dostęp do prądu. Ilości dostosujemy do zgłaszanych potrzeb. O wszelkich wyzwaniach organizacyjnych będziemy Was informować i zapraszać do wspólnego szukania rozwiązań!


Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 maja. Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.