Przejdź do głównych treści
OWIES - Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu

ZNASZ GODNYCH NAŚLADOWANIA?

Organizacja, Pozarządowiec, Samorząd i Przedsiębiorca – to kategorie, w których przyznawane są statuetki „Godnych Naśladowania”. Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego już czeka na nominacje kandydatów do XVI edycji konkursu.

Tytułem „Godni Naśladowania” nagradzani są ludzie i organizacje, których aktywność wpływa na pozytywne zmiany w otoczeniu oraz na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Jak podkreślają organizatorzy, dając przykłady, chcą zaszczepiać w mieszkańcach Regionu Warmii i Mazur przekonanie, że można i warto pracować na rzecz innych ludzi.

Laureatem konkursu może zostać każdy, tak jak praktycznie każdy może nominować na przykład sąsiada, który działa społecznie, organizację ze swojego miasta/ wsi albo gminę lub przedsiębiorcę, którzy rozwijają współpracę z organizacjami pozarządowymi na rzecz mieszkańców. Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu, wypełnić odpowiedni formularz i przesłać go do 15 maja 2019 r. na adres: godninasladowania@gmail.com

Formularze zgłoszeniowe znajdziesz tutaj