Damy pracę

Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracowników na stanowisko: animator i doradca Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej w Elblągu. Szczegóły ofert znajdują się poniżnej:

Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracownika na stanowisko animator w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Elblągu

Opis stanowiska pracy:
•    Prowadzenie działań animacyjnych i środowiskowych na terenie powiatów: miasto Elbląg i powiat elbląski
•    Inspirowanie i angażowanie do działania różnych grup mieszkańców w tym do dyskusji dotyczących ekonomii społecznej
•    Diagnozowanie potencjału lokalnego środowiska
•    Inicjowanie spotkań, działań i kontaktów pomiędzy podmiotami działającymi na danym obszarze
•    Zawiązywanie i rozwój partnerstw, sieci współpracy lokalnych podmiotów w celu rozwoju Podmiotów Ekonomii Społecznej  i Przedsiębiorstw Społecznych
•    Ułatwianie kontaktów, doprowadzenie do lepszego poznania się mieszkańców i tworzonych przez nich grup i środowisk
•    Inicjowanie powstawania grup inicjatywnych
•    Motywowanie oraz wspieranie grup i środowisk do podejmowania aktywności ukierunkowanych na rozwój ekonomii społecznej
•    Budowanie lokalnych koalicji
•    Inicjowanie i wspieranie powstawania grup osób i instytucji, zamierzających  do utworzenia nowego Podmiotu  Ekonomii Społecznej

Oczekiwania od kandydata/kandydatki:
•    Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: animacja społeczna, ekonomia społeczna)
•    Minimum roczne doświadczenie w pracy animacyjnej i środowiskowej (prosimy w CV wskazać liczbę i nazwy wspieranych grup/podmiotów/środowisk)
•    Duże zdolności komunikacyjne:
•    Duże zdolności organizacyjne;
•    Umiejętności pracy w zespole;
•    Asertywność, umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów;
•    Praca na rzecz realizacji celów statutowych stowarzyszenia;
•    Terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań;
•    Umiejętność obsługi komputera
•    Prawo jazdy

Oferowane:
•    Ciekawa i odpowiedzialna pracę w zmotywowanym i dynamicznym zespole
•    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
•    Wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, min pół etatu
•    Praca w dużej i prężnie działającej organizacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 16 grudnia 2016 r. na adres eswip@eswip.pl. W aplikacji należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. w celach związanych z rekrutacją.”

Stowarzyszenie ESWIP poszukuje pracownika na stanowisko doradca w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Elblągu

•    Prowadzenie działań doradczych dla organizacji pozarządowych oraz grup inicjatywnych tworzących przedsiębiorstwa społeczne na terenie powiatów: miasto Elbląg i powiat elbląski
•    Długofalowe wspieranie organizacji pozarządowych w rozwoju, wzmacnianiu potencjału, ekonomizacji działań
•    Pomoc dla grup w procesie tworzenia podmiotów ekonomii społecznej – konsultacja statutów, rejestracja w KRS
•    Inicjowanie spotkań, działań i kontaktów pomiędzy podmiotami ekonomii społecznej
•    Wsparcie podmiotów ekonomii społecznej w tworzeniu projektów i konsultacja wniosków składanych do programów grantowych
•    Prowadzenie seminariów i warsztatów dotyczących sektora ekonomii społecznej, organizacji pozarządowych i ich współpracy z administracją publiczną
•    Przygotowanie i koordynacja wsparcia dla grup i organizacji pozarządowych prowadząca do utworzenia przez nich przedsiębiorstw społecznych

•    Wykształcenie wyższe;
•    Minimum roczne doświadczenie w świadczeniu usług doradczych dla podmiotów ekonomii społecznej, organizacji pozarządowych (prosimy w CV wskazać liczbę i nazwy wspieranych podmiotów/organizacji)

Oferowane:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 16 grudnia 2016 r. na adres eswip@eswip.pl. W aplikacji należy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r. w celach związanych z rekrutacją.

Damy pracę