Zapraszamy na wizytę studyjną!

Zapraszamy na wizytę studyjną! Wizyta dedykowana jest przedstawicielkom i przedstawicielom organizacji pozarządowych, którzy są zainteresowani ekonomizacją swoich działań, w tym przypadku szczególnie w kierunku działalności gastronomicznej i animacyjnej. Zachęcamy również do zgłoszeń przedstawicieli i przedstawicielki grup inicjatywnych, które są objęte wsparciem projektu OWIES w tworzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w dniach 14-15.06.2024 roku do podmiotów w Morągu, Olsztynku, Kurzętniku, Elblągu.
Wizyta studyjna dedykowana jest przedstawicielom organizacji pozarządowych (z powiatów: ostródzkiego, iławskiego, elbląskiego, braniewskiego oraz miasta Elbląg), którzy są zainteresowani ekonomizacją swoich działań, w tym przypadku szczególnie w kierunku działalnoś gastronomicznej i animacyjnej. oraz przedstawicieli i przedstawicielki grup inicjatywnych,które są objęte wsparciem projektu OWIES w tworzeniu podmiotów ekonomii społecznej.

 

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: https://forms.gle/XnDsSAMvH3UU7HqeA

 

UWAGA! Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona! W razie wcześniejszego wypełnienia listy uczestników organizator zastrzega sobie możliwość zamknięcia zapisów we wcześniejszym terminie.
Zgłoszenie się na wizytę nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na wyjazd. O zakwalifikowaniu będziemy Państwa informować mailowo po upływie terminu zgłoszeń.
W przypadku większej liczby zgłoszeń niż miejsc Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia, w świetle którego jedna instytucja będzie mogła delegować jedną osobę.   

W razie pytań zapraszamy do kontaktu e.batko@eswip.pl      

Program wizyty studyjnej:
program wizyty studyjnej czerwiec 2024


Wyjazd organizowany jest w ramach projektu pt. "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu", realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Zapraszamy na wizytę studyjną!