Webinarium: Etyka w sercu przedsiębiorstwa

Chcąc rozwijać gospodarkę w poszanowaniu środowiska i wartości społecznych, musimy pochylić się nad kwestiami etyki. W związku z tym każdy przedsiębiorca powinien zadać sobie kilka pytań. Odpowiedzi na nie wspólnie poszukają uczestnicy polsko-francuskiego webinarium i warsztatów pn. "Etyka w sercu przedsiębiorstwa: dlaczego i jak ją wdrożyć?" Wydarzenie w formie online ma się odbyć we wtorek 27 czerwca w godzinach 11:00-12:30. Jest ono dedykowane trenerom, opiekunom, doradcom biznesowym i przedsiębiorcom.

Dlaczego warto się zgłosić?
Chcąc rozwijać gospodarkę w poszanowaniu środowiska i wartości społecznych, musimy pochylić się nad kwestiami etyki. Każdy przedsiębiorca powinien zadać sobie pytania:
- Jaka jest społeczna użyteczność tego, co tworzymy?
- Jakie kwestie społeczne i środowiskowe nami kierują?
- Jak opracować dokument zawierający nasze wspólne zobowiązania?
Właśnie o tym będą rozmawiać uczestnicy podczas 1,5-godzinnego interaktywnego webinarium, z wykorzystaniem sprawdzonej metodologii opracowanej przez SCIC KEJAL w ramach kursu CREOPSSe. Oprócz części teoretycznej planowane są prace w grupach, aby utrwalić zdobytą wiedzę, wypróbować narzędzie i podzielić się własnymi doświadczeniami z perspektywy trenera, opiekuna lub doradcy biznesowego.


Kwestie praktyczne i techniczne:
- Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM - link zostanie wysłany mailem, nie trzeba zakładać konta
- Webinarium będzie tłumaczone na język polski
- Do wzięcia udziału w interaktywnych grach potrzebny będzie smartfon z dostępem do Internetu. Link zostanie podany podczas webinarium.
- Utworzenie konta nie jest konieczne


Jak się zgłosić?
Do 26 czerwca br. należy wypełnić formularz: https://forms.gle/BRo9MqJN4W49MCnc7

Webinarium: Etyka w sercu przedsiębiorstwa