Szkolenie: Od pomysłu do projektu

Dowiedz się jak pomysł na działania twojej organizacji przekuć w gotowy wniosek o grant. Naucz się pisać spójne i logiczne projekty. Weź udział w bezpłatnym szkoleniu "Od pomysłu do projektu", które odbędzie się 8 marca 2023 w Elblągu. Termin zgłoszeń do 3 marca.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatów: braniewskiego, elbląskiego,  Miasta Elbląga, iławskiego i ostródzkiego.
Szkolenie odbędzie się w środę 8 marca 2023 w siedzibie Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu.


Program szkolenia do pobrania poniżej.


Szkolenie poprowadzi Dagmara Bielawska - ekspertka w dziedzinie funduszy europejskich, wniosków aplikacyjnych (autorka i współautorka ponad 200 projektów), członkini komisji oceniających. Realizuje, koordynuje i rozlicza projekty. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia. Wieloletnia pracownica i dyrektor ds. projektów w Stowarzyszeniu ESWIP i ekspertka w dziedzinie organizacji pozarządowych oraz współpracy samorządu z III sektorem, członkini Zarządu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu.


Udział w szkoleniu należy zgłosić do 3 marca br. poprzez formularz online: https://forms.gle/eZePM7WTnYLM5fBw9


Dodatkowe informacje:
Rafał Narnicki, e-mail: r.narnicki@eswip.pl, tel.: 55 236 27 16, biuro Stowarzyszenia ESWIP: Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17, (pn-pt, 7-15).

Szkolenie: Od pomysłu do projektu

Pliki do pobrania